Korean cars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Korean cars

Forum za vlasnike korejskih vozila->Daewoo/Chevrolet Kia Hyundai
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptypon svi 11, 2009 9:44 pm

evo trazim po netu cijene injektora al nemrem nac,ocito da je bila greska u jednom injektoru,uglavnom auto i dalje cuga i sad konstantno al hvala bogu vise necrkava,to mi je bitno, pa ako ko zna auto je (za one koji neznaju) nexia 1,5i 8v,unaprijed hvala!
[Vrh] Go down
Kiki
Admin
Kiki


Broj postova : 79
Join date : 29.08.2008
Lokacija : Zagreb (Jarun)

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptypon svi 11, 2009 10:45 pm

A kak imas injektore,jer imas vise il imas onaj jedna injekotr?
Skupi su dosta,samo ciscenje ti je po jednom 100kn!
[Vrh] Go down
kliz




Broj postova : 12
Join date : 08.05.2009

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptyuto svi 12, 2009 4:05 pm

teško ćeš cijenu naći na netu.. osim za polovni dio.. no pokušaj telefonom Smile
tokić-martićeva62 tel: 014650176
nesos avenija dubrava194b tel: 012950472, 2982726

dućani su u zg i prodaju djelove za korejska vozila, dobro oskbljeni Smile
[Vrh] Go down
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptyuto svi 12, 2009 6:50 pm

ne,imam 4 komada jedan nevalja,ma imamo mi tu u sisku jc trgovinu za japance i koreance,al nikak mi se neda otic tam,pa sam mislio ak neko zna ak ih je mjenjo il tak nes^^,u svakom slucaju dobro ce me oderat mehanicar,promijenio je sve zivo i nezivo dok nije naso u cem je problem.
[Vrh] Go down
sec

sec


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2009
Age : 54
Lokacija : Stopeldorf

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptyuto svi 12, 2009 8:42 pm

Manky je napisao/la:
ne,imam 4 komada jedan nevalja,ma imamo mi tu u sisku jc trgovinu za japance i koreance,al nikak mi se neda otic tam,pa sam mislio ak neko zna ak ih je mjenjo il tak nes^^,u svakom slucaju dobro ce me oderat mehanicar,promijenio je sve zivo i nezivo dok nije naso u cem je problem.

Zato sam ti predložio samoočitanje greške,normalno da će te oženiti kad je pogađao odoka.
[Vrh] Go down
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptysri svi 13, 2009 5:59 pm

ma problem je bio sta mu je ocitavo samo greske u nekim senzorima i to samo jednom kasnije vise nista.
[Vrh] Go down
Zdeki
Admin
Zdeki


Broj postova : 124
Join date : 20.08.2008
Age : 38
Lokacija : Velika Gorica

imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Emptyčet svi 14, 2009 1:27 pm

imam ja injektore za taj motor doma
[Vrh] Go down
https://koreancars.forumcroatian.com
Sponsored content





imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty
PostajNaslov: Re: imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )   imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p  ) Empty

[Vrh] Go down
 
imam jos jedno pitanje (i btw nemojte mislit da ja dodem tu sam kad trebam nes pitat :p )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Korean cars :: Tehnika :: Motor i mjenjač-
Forum(o)Bir: