Korean cars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Korean cars

Forum za vlasnike korejskih vozila->Daewoo/Chevrolet Kia Hyundai
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Trza NEXIA 1,5GL

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
samy65

samy65


Broj postova : 15
Join date : 25.02.2009
Age : 59
Lokacija : Sarajevo

Trza NEXIA 1,5GL Empty
PostajNaslov: Trza NEXIA 1,5GL   Trza NEXIA 1,5GL Emptyčet svi 27, 2010 10:45 am

Pozdrav svim forumašima. Ako je neko imao sličan problem možda mi može pomoći.
Radi se o neksiji 1,5 GL prije par dana počela je na nižim obrtajima da trza, vrlo neprimjetno ali za mene užasno. Pošto joj nikad nisam zamjenio kablove i svijećice a kod mene je već tri godine odmah sam u prodavnici uzeo nove svijećice i kablove te ih zamjenio. Kvar je bio otklonjenj prividno da bi opet počela da se ponaša isto. E, sad kontam da je odvezem na dijagnostiku ali izgleda da to ovde u Sarajevu niko ne radi. Pa ako je neko imao sličan problem da mi da savjet šta činiti. Inače auto u leru sasvim normalno radi samo se ponekad čuje kao "eksplozija u cilindru nekom" pa sve kontam da je u pitanju nešto oko struje. Svijećice su inače "ŠAMPION" po katalogu za NEXIU. Kad sam skidao stare imale su sasvim lijepu boju, hoću reći da je sagorijevanje bilo dobro. Question Question Question Možda AVEO iz Sarajeva zna gdje se može očitati diijagnostika pa bih gamolio da javi.
[Vrh] Go down
samy65

samy65


Broj postova : 15
Join date : 25.02.2009
Age : 59
Lokacija : Sarajevo

Trza NEXIA 1,5GL Empty
PostajNaslov: Re: Trza NEXIA 1,5GL   Trza NEXIA 1,5GL Emptyned svi 30, 2010 12:28 am

Halooooooooo ima likoga na ovom našem forumu. Ja što imamo dobra auta pa se nikad ne kvare. No No No No No
[Vrh] Go down
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

Trza NEXIA 1,5GL Empty
PostajNaslov: Re: Trza NEXIA 1,5GL   Trza NEXIA 1,5GL Emptyčet kol 05, 2010 7:07 pm

injektori, kod mene je u njima bio problem :s .....sam sta je meni i crkavo,vjerujem da ce i tebi to s vremenom doc Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trza NEXIA 1,5GL Empty
PostajNaslov: Re: Trza NEXIA 1,5GL   Trza NEXIA 1,5GL Empty

[Vrh] Go down
 
Trza NEXIA 1,5GL
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!
» P: Daewoo Nexia
» Nexia 1,5 GL Ulje
» Termostat NEXIA 1,5
» Daewoo Nexia 1,5 8v---------2.0 8v by fest

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Korean cars :: Tehnika :: Motor i mjenjač-
Forum(o)Bir: