Korean cars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Korean cars

Forum za vlasnike korejskih vozila->Daewoo/Chevrolet Kia Hyundai
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 veliki problem...need help!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptypon sij 19, 2009 8:04 pm

evo jedan problem imam, kad mi se zagrije motor i kad usporavam, auto mi pocinje trokirat i hoce crknut,ak mu nedam gasa on sam od sebe crkne,bio sam kod mehanicara,pljunuo 240kn za ciscenje motora cjevcica,kablova i radio je normalno 2 dana i sad opet,koga god pitam,svako ima drugacije misljenje,od svijecica do lambda sonde itd,al ocito da nije,ako ko zna sto bi jos moglo bit molim help!!!
[Vrh] Go down
Zdeki
Admin
Zdeki


Broj postova : 124
Join date : 20.08.2008
Age : 38
Lokacija : Velika Gorica

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptypon sij 19, 2009 9:07 pm

Hm ovak najbolje bi bilo vidjet auto u živo i onda bi ti mogo dat konkretan odgovor
Ovak da idem nabrajat nema smisla a može bit do bilo čega
[Vrh] Go down
https://koreancars.forumcroatian.com
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptyuto sij 20, 2009 6:10 pm

danas sam dobio informaciju da bi moglo bit dosta smeca u rezervoaru i da se nabija na pumpu pa zbog toga,mehanicar je to ocistio al vjerojatno se ponovo nabilo,dali iko zna kolko kosta ciscenje rezervoara?
[Vrh] Go down
Kiki
Admin
Kiki


Broj postova : 79
Join date : 29.08.2008
Lokacija : Zagreb (Jarun)

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptyuto sij 20, 2009 6:46 pm

Vozis se i ides usporit na semaforu stisnes kuplung oces u nizu a on crkne na kuplungu,jer ti se to dogadja??????
Ak da ocisti motoric ler gasa i malo ga u vecim okretajima vozi i makni se od ininog bennzina i trebalo bi ti bit ok...
[Vrh] Go down
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptyuto sij 20, 2009 8:24 pm

ma oce on crknut i kad nije stisnuto kvacilo,jednostavno kad usporava pocne cugat i crkava,takoder obrtaji jako sporo padaju(odnosno pustim gas a on jako polako pada)
[Vrh] Go down
Kiki
Admin
Kiki


Broj postova : 79
Join date : 29.08.2008
Lokacija : Zagreb (Jarun)

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptyuto sij 20, 2009 10:43 pm

da,da,da tak nesto se i meni dogadjalo probaj ovo kaj sam ti napiso i makni se od ine...
[Vrh] Go down
Manky




Broj postova : 55
Join date : 13.01.2009
Age : 34
Lokacija : Sisak

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptysri sij 21, 2009 6:25 pm

probat cu,moram,inace cu poludit,mrzim kad neznam sta mi se sa autom dešava,a ima li ko informacije kako se moze ocistit rezervoar iznutra,stari mi je inace automehanicar a on nema pojma kak se to radi.
[Vrh] Go down
Zdeki
Admin
Zdeki


Broj postova : 124
Join date : 20.08.2008
Age : 38
Lokacija : Velika Gorica

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptysri sij 21, 2009 7:47 pm

Pa najbolje ti je očistit rezervoar tak da ga skineš s auta i onda ga čistiš kroz onu rupu di je pumpa goriva (ta rupa je ispod stražnjeg desnog sjedišta)
[Vrh] Go down
https://koreancars.forumcroatian.com
sec

sec


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2009
Age : 54
Lokacija : Stopeldorf

veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Emptyčet sij 22, 2009 10:58 am

Sjećam se da smo mi na renou 30 sknuli rezervar pa ga sa vodom,tj velikim pritiskom isprali,ostavili ga da se isuši,nalili malo goriva i protresli ga ,a zatim ponovo malo sušili.Nakon toga ga ugradili nazad i sve 5.
[Vrh] Go down
Sponsored content





veliki problem...need help!!! Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem...need help!!!   veliki problem...need help!!! Empty

[Vrh] Go down
 
veliki problem...need help!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Korean cars :: Tehnika :: Motor i mjenjač-
Forum(o)Bir: