Korean cars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Korean cars

Forum za vlasnike korejskih vozila->Daewoo/Chevrolet Kia Hyundai
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
samy65

samy65


Broj postova : 15
Join date : 25.02.2009
Age : 59
Lokacija : Sarajevo

NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty
PostajNaslov: NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!   NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Emptypon pro 14, 2009 4:15 pm

Poštovani prijatelji

Molio bih Vas da mi pomognete u otklanjanju sljedećeg kvara. Prilikom paljenja došlo je do loma u bravi za paljenje, pa bih sada morao zamjeniti komplet bravu. Znači ne uložak brave ( onaj dio gdje dolaze žice ) već dio u koji ide ključ za palenje. Moje konkretno je pitanje ( pošto u Sarajevu ne mogu naći original bravu) dali može i od kojeg auta zamjenska? Kad sam pitao u prodavnici, dok sam još sumnjao na uložak, rekli su mi da sa većine opelovih auta uložak može, ali pošto se sad radi o bravi neznam dali može sa opel auta se staviti ta brava i sa kojig opela???

SEC tebi poseban pozdrav prijatelju i dobro došao u Rajvosa kad te bude put nanio obavezno se javni ili na GSM 062/177-768 ili putem foruma.
[Vrh] Go down
sec

sec


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2009
Age : 54
Lokacija : Stopeldorf

NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty
PostajNaslov: Re: NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!   NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Emptypet pro 25, 2009 2:25 pm

samy65 je napisao/la:
Poštovani prijatelji

Molio bih Vas da mi pomognete u otklanjanju sljedećeg kvara. Prilikom paljenja došlo je do loma u bravi za paljenje, pa bih sada morao zamjeniti komplet bravu. Znači ne uložak brave ( onaj dio gdje dolaze žice ) već dio u koji ide ključ za palenje. Moje konkretno je pitanje ( pošto u Sarajevu ne mogu naći original bravu) dali može i od kojeg auta zamjenska? Kad sam pitao u prodavnici, dok sam još sumnjao na uložak, rekli su mi da sa većine opelovih auta uložak može, ali pošto se sad radi o bravi neznam dali može sa opel auta se staviti ta brava i sa kojig opela???

SEC tebi poseban pozdrav prijatelju i dobro došao u Rajvosa kad te bude put nanio obavezno se javni ili na GSM 062/177-768 ili putem foruma.


Čovječe ..opet me nema.Posao ....
Ako nisi riješio problem::Opel Kadett e i astra f ti pašu,a ako si riješio još bolje .a za javljanjesvakako ti se javim bomah ubacujem u mobačč..
POzdrav i ujedno sve najbolje u novoj 2o1o godini.
[Vrh] Go down
samy65

samy65


Broj postova : 15
Join date : 25.02.2009
Age : 59
Lokacija : Sarajevo

NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty
PostajNaslov: NEXIA 1,5 Brava paljenja LOM!!!   NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Emptyčet pro 31, 2009 1:13 pm

Stvarno smo aktivni ( prvo ja pa i ostali) Sleep Sleep Sleep
Ali nema veze dragi prijatelju What a Face neka si dobro i zdravo. Veliki pozdrav iz Sarajeva. Problem sam privremeno riješio ugradnjom dugmeta za palenje, i ugradnjom prekidača za kontakt. Sada kad uđem u auto pročitam uputstvo o paljenju pa onda pokrenem vozilo. geek geek geek
Znači može od kadeta i astre. Sec hvala ti puno. Ujedno puno pozdrava i želim Ti SREĆNU I USPJEŠNU NOVU 2010 GODINU kao i svim ostalim forumašima. santa santa santa santa
[Vrh] Go down
sec

sec


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2009
Age : 54
Lokacija : Stopeldorf

NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty
PostajNaslov: Re: NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!   NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Emptysub sij 02, 2010 5:50 pm

Zahvaljujem na čestitkama,također i tebi i obitelji sve najbolje u novoj.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty
PostajNaslov: Re: NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!   NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!! Empty

[Vrh] Go down
 
NEXIA 1.5 Brava paljenja LOM!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nexia 1,5 55kw +LPG
» P: Daewoo Nexia
» Nexia 1,5 GL Ulje
» Termostat NEXIA 1,5
» Trza NEXIA 1,5GL

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Korean cars :: Tehnika :: Motor i mjenjač-
Forum(o)Bir: